מהי מרכזיה

מרכזיה

מרכזיה

מרכזיה היא מערכת אלקטרונית אשר מבצעת קישור בין מנויים שונים, בכדי לקיים ביניהם שיחה. המרכזייה אחראית על זיהוי יוזם השיחה, איתור יעד השיחה וקישור ביניהם. אבל המרכזייה גם מספקת שירותי מערכת כגון צלילי חיוג, מענה קולי, שיחה ממתינה, שיחה חונה, הקלטת שיחות ועוד. תכונות מתקדמות של מרכזייה חדשנית מאפשרות חלוקת הרשאות ועדיפויות בין קווים שונים, ביצוע שיחות ועידה ועוד.

מרכזייה לעסקים

מרכזייה מסייעת לקידום כל עסק ומאפשרת חיסכון בעלויות תקשורת. באמצעות מרכזייה מתקדמת העסק יכול ליהנות מהיתרונות הרבים שמאפשרת מהפכת התקשורת העכשווית. מרכזייה נותנת לחברה מגוון אפשרויות מתקדמות אשר הופכות את תהליך התקשורת לזמין, פשוט, זול ויעיל יותר. הגמישות, היעילות והנוחות של מרכזייה בעסק הופכים אותה לאמצעי התקשורת המבוקש ביותר. כשבוחנים את עלויות התפעול הנמוכות משמעותית מתקבלת נוסחה מנצחת. חברת VOXIA מציגה את פתרון One Number במיוחד לעסקים קטנים. מרכזיה לעסקים, מעובד אחד – עצמאי, וכשתגדלו – אותה מערכת תמשיך לשרת אתכם נאמנה. פתרון One Number הוא פתרון טלפוניה כולל לשירותי תקשורת מתקדמים המאפשרים גם מרכזיה לעסק קטן של אדם אחד לחסוך בהוצאות התקשורת, להיות יעיל בעבודתו ולהיות תמיד זמין עבור לקוחותיו, היכן שנמצא ובזול.

מרכזיית IP עם תכונות מתקדמות

 מרכזיית IP מציעה מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות לעסקים. המרכזייה מאפשרת התממשקות עם מגוון תוכנות ההופכות את זרימת המידע ליעיל ביותר. המרכזייה מזהה את מספר המתקשר, ובעזרת מאגר הנתונים מעלה את כרטיס הלקוח ומאפשרת לנותן השירות לתת את השירות היעיל והנוח ביותר.

בנוסף, למרכזיית IP יש מגוון שירותים מתקדמים כמו ניתוב שיחות, עקוב אחריי, שלוחות חכמות, הקלטת שיחות ועוד מגוון רחב של אפשרויות אשר הופכות את השימוש במרכזיית IP לפשוט ונוח מאי פעם.

היתרון הגדול ביותר בתחום של מרכזיית איי פי הוא פשטות התפעול

לדוגמה: בכדי להעביר קו ממקום למקום, כל שיש לעשות הוא להגדיר את התזוזה במערכת.

מרכזיה בענן

סוג נוסף של מרכזייה הוא מרכזייה וירטואלית. המרכזייה יושבת בחוות שרתים וכוללת עדכונים וגיבויים ומאפשרת הוזלת עלויות. מרכזייה כזו היא מערכת תקשורת הכוללת תכונות מתקדמות לניהול יעיל יותר של העסק, ומתחברת לספקי תקשורת VoIP לצורך גמישות וחסכון בעלויות.

המרכזייה כוללת שלוחות המתארחות בשרתים וטלפונים חכמים. פתרון המרכזייה מבוסס על תוכנה שמבטיחה מערכת פתוחה, גמישה ויעילה.

השימוש במרכזייה בענן מאפשר תועלת רבה, המבטיחה החזר השקעה מהיר באמצעות חסכון בעלויות שוטפות, שיפור העבודה, שיפור השירות ללקוח, הגדלת המכירות, זמינות עובדים טובה יותר ועוד.