wifi לעסק

רשת Wifi לעסקים

היום מרבית מערכות המידע בעסק נגישות מכל מקום ברשת ה LAN. במרבית המקרים גם מהאינטרנט וכמעט מכל סוגי המכשירים הנתמכים על ידי מדיניות BYOD בעסקים. מדובר על מכשירי טאבלט וטלפונים ניידים אשר הופכים להיות בכל יד. לכן, פעמים רבות העובדים מסתובבים וצריכים להיות מחוברים כל העת על מנת להגיע לתוכנות פרודוקטיביות של הארגון.

wifi לעסקים

בארגונים שונים עדיין מאפשרים לעובדים לעבוד רק ממחשב נייח מחובר לתשתית פיזית ולשרתים פיזיים אבל מרבית הארגונים כבר התקדמו. כך, שאת את המרכזיה המשרדית החליפה מרכזיה וירטואלית ואת השרת המקומי החליפו מערכות SAAS או תוכנות שמותקנות בענן וגיבויים בענן.

עם ההתקדמות של מערכות המידע וציודי הקצה, פריסת התשתית חייבת להתאים לעולם הזה. כך, שלצד רשתות חוטיות אשר מספקות יציבות ורציפות תקשורת. נוצר הכרח להוסיף לצידן גם רשת wifi לעסק בין אם זה עסק קטן או מפעלים גדולים וביתר שאת כאשר מדובר על רשתות wifi לעסקים במבנים מורכבים ובמשרדים קטנים.

כיום הרבה חברות ועסקים הפנימו שרשת wifi לעסק לא משמשת רק לצורכי פנאי. אלא, להגדלת פרודוקטיביות והגברת שביעות רצון העובדים והמוטיבציה שלהם. עם ההתקדמות הטכנולוגית, הרשתות האלחוטיות הפכו מהירות, יציבות ובטוחות יותר. ניתן אפילו לומר שרשתות wifi המוגדרת ומנוהלת נכון לא חווה תקלות רבות יותר מרשתות ה LAN המסורתיות.

גם החשש מפני פרצות אבטחה שרשת כזו עשויה לפתוח כבר אינו רלוונטי כפי שהיה בעבר. בייחוד, כאשר מדובר בהתקנת ציוד מתקדם כפי שאנו בחברת VOXIA עושים. אנו מתקינים אצל לקוחותינו את ציוד המתקדם בעולם לתקשורת אלחוטית, על מנת שלקוחותינו יוכלו להמשיך להתמקד בפיתוח העסק שלהם מבלי לחשוש.

היתרונות של wifi לעסקים

היתרון הברור והמיידי הוא הניידות בעסק. רשת wifi איכותית ומתקדמת, תאפשר לרשת את כל העסק ברשת אלחוטית. העובד יוכל להתחבר לרשת הארגון ומשם לאינטרנט (אם מנהל הרשת מאפשר זאת) במגוון אמצעים כגון: מחשב, סמארטפון או טאבלט. ומכל מקום פיזי בעסק אפילו במטבח, בחדר האוכל או בפינת העישון.

פתרונות של רשתות אלחוטיות לבית יכולים להתבסס על ראוטר בסיסי של ספק השירות. אבל, על מנת לקבל רשתות יציבות שאינן מתנתקות ומאפשרות ניידות בכל אזורי העסק. בייחוד עבור עסקים שדורשים ניידות, יציבות ופרודוקטיביות. התקנת רשת wifi בעסק הן כורח משתלם המציג החזר השקעה מהיר וחסכון כספי משמעותי.

התקנת רשת wifi למשרד או לעסק מאפשרות לנהל מדיניות גישה לרשת הפנימית ולאינטרנט ובכך לשלוט ולנטר את פעילויות העובדים ולוודא אכיפת מדיניות אבטחת מידע גם ברשת האלחוטית.

בנוסף, ניתן לייצר אבחנה בין מספר קבוצות. לדוגמה, בעסק קטן יש עובדים ואורחים ובעסקים גדולים יותר חלוקה למחלקות. כשמקימים רשת wifi לעסק ניתן להגדיר על גבי אותה רשת פיזית (אלחוטית) מספר רשתות לוגיות אש יאפשרו מידור והפרדה מבנית בין המחקות השונות.

רשת wifi אלחוטית בעסק מורכבת ממספר יחידות ולכן מאפשרת גמישות רבה בהיבט של הכנת התשתיות האלחוטיות בכל המרחב. אין צורך להכין הכל כבר מהיום הראשון, אלא ניתן להתחיל בקטן ולהוסיף נקודות לכשהעסק יתרחב.

ישנם עוד יתרונות רבים ומגוונים בהתאם לגודל העסק ולצרכיו ובכלל כאשר אנו עוברים לעידן ה IOT בו כמעט כל המכשירים סביבנו מחוברים לרשת.

חושבים על wifi למשרד?

לא שאלנו אם אתם צריכים, כיוון שכיום כבר ברור שכולנו צריכים רשת wifi למשרד או לעסק.
האמת, נראה שהיום כולנו גם חושבים על רשת כזאת. זה אולי התחיל כמחשבה על רווחת הלקוחות והעובדים אבל כעת ברור שרשת wifi בעסק או במשרד מייעלת את הפעילות העסקית ואף תורמת לחסכון משמעותי בציוד ובתחזוקה. אבל…. אנחנו מחכים להזדמנות המתאימה אולי כשנעבור משרד ו…

רשת wifi למשרד

אם גם אתם עדיין חוששים מבעיות אבטחה?
אם גם אתם עדיין לא בטוחים שזה מתאים לכם?
אם גם אתם רוצים לשמוע עוד ויש לכם שאלות?
צרו איתנו קשר עוד היום, ללא כל התחייבות ונשמח לעמוד לשרותכם.

יש לכם שאלות? צריכים פרטים נוספים? אנא צרו קשר בטלפון 073-7175000 או באמצעות הטופס צור קשר