טלפון IP לעסקים

מרכזית IP לעסקים

כשהתחיל עידן האינטרנט, בכל פעם כשרצינו להיכנס לרשת היינו צריכים להחליף בין הקווים כך שקו הטלפון ינותק ויאפשר למודם לצלצל. עם הזמן נוצרה אפשרות ששני כבלי טלפון יהיו מחוברים תחת קו טלפון אחד ויעבדו בו-זמנית. היום טלפון IP לעסקים עובד כבר על גבי הרשת, ולמעשה מתנהל כטלפון רגיל לכל דבר.

מרכזיות IP לעסקים נכנסו חזק לשוק, הן בקרב עסקים קטנים והן בקרב עסקים בינוניים וגדולים. הם נכנסו בזכות היכולת שלהם להוזיל באופן מהותי את העלויות, הן בשלב ההתקנה והתפעול והן בשלבים מתקדמים יותר.
הרעיון של מרכזיות IP לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים הוא פשוט. המערכת מתבססת על פרוטקול שיחה (VoIP (Voice over IP. כל תהליך השמע עובר תהליך מעבר ממערכת אנלוגית לדיגיטלית, הוא הרבה יותר דחוס וכך חוסכים גם ברוחב פס. כמו כן התהליך מחולק למקטעים באורכים שונים אשר ניתן לשלוח אותם בקבוצות נפרדות.

היתרונות של מרכזיות לעסקים המתבססות על טלפון IP לעסקים הם היכולת להוזיל בעלויות השיחות, בעיקר בזכות היכולת לנצל באופן מרבי את רוחב הפס. כמו כן, ניתן להעביר את השימוש בפרוטוקול IP למגוון שימושים, כולל ניהול רשת, אבטחה ועוד. כך תהליך ההתקנה הוא הרבה יותר פשוט וזול.

אחד היתרונות הגדולים של מרכזיות VoIP לעסק, הוא היכולת לדבר עם כל אחד בעולם בצורה פשוטה וקלה. מאחר והאינטרנט נמצא בפריסה רחבה בעולם, קל מאוד להגיע לכל מקום. כיום אנחנו יכולים למצוא חיבור בין משתמשים וכן חיבור בין מרכזיות. שיטה זו עובדת בעיקר בקרב ספקיות שיחות חו"ל.

מה צריך בשביל טלפון IP לעסקים? 

מן הסתם אנחנו צריכים חיבור לאינטרנט. מומלץ שהחיבור יהיה מהיר ואיכותי. כמו כן אנחנו צריכים מכשיר טלפון IP אשר ניתן לחבר אותו ישירות לרשת האינטרנט. אפשרויות נוספות הן, מתאם שיחות שמאפשר לטלפון רגיל לעבוד כטלפון IP, או טלפון תוכנה כלומר שמאפשרת לחייג ולהוציא שיחות. במקרה כזה צריך רמקול ואוזניות. הבעיה היא, שאם המחשב לא תקין, התוכנה לא תעבוד, מה עוד שהיא תלויה ביכולות של המחשב עצמו.

אם ברצונכם לדעת עוד על טלפון IP לעסקים ומרכזיות מתאימות לעסקים בסדרי גודל שונים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ווקסיה, חברה המתמחה במכירה, התקנה והטמעה של טלפוניות מתקדמות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנה, והטמעה של מרכזיות שמתאימות עבורכם.