אינטרנט לעסקים

אינטרנט חזק לעסק? זה עניין של גישה!

"זו לא המחלקה שלי, שנייה מעביר אותך………………"

"אתה צריך להתקשר לתשתית/לספק/למתקין…. הבעיה אצלם."

נשמע מוכר?

האינטרנט הפך כבר מזמן לעמוד השדרה של כל עסק. פשרות על איכות, זמינות ושירות כבר לא באות בחשבון.

מהיום – מקום אחד לכל צרכי האינטרנט המהיר עם שירות האינטרנט לעסקים של VOXIA

כל שירותי התקשורת במקום אחד – שירות VIP אישי מצוות אחד שנמצא שם בשבילך, חשבונית מספק אחד, ומומחיות כוללת בכל נושאי התקשורת מחברה אחת. VOXIA כמובן.

מאובטח – Checkpoint Firewall עשיר בתכונות להגנת סייבר מקיפה – להתחבר בלי להסתכן
איכותי ומהיר – התאמה אישית לעסק שלכם על פי צריכת הנתונים ברשת
זמין תמיד – חיבור בודד או כפול וגיבוי סלולרי – מבטיח שתשארו מחוברים תמיד
  • שיחה אחת והבעיה נפתרה – נציג טכני מומחה הלוקח אחריות לפתרון תקלות במהירות המקסימלית ובמינימום התעסקות עבורכם.

בואו נדבר על הצרכים שלכם! התקשרו עכשיו: 073-7175000 אנחנו ממתינים לכם או בהודעה: צור קשר

ONE STOP SHOP

אינטרנט לעסקים – כשעובדים עם מספר ספקים שונים לצרכי האינטרנט והתקשורת, נוצר בעסק לא פעם חוסר התאמה בין ציוד רשת תקשורת המחשבים הפנים-ארגוני, צריכת הנתונים, תשתית ומהירות החיבור. חוסר התאמה זה הוא מקור לתקלות טכניות, ביצועים לקויים ותסכול רב שרק הולך וגובר כשנזקקים לשירות מאחד הספקים – כולנו מכירים את ה"פינג-פונג" המתסכל והיקר מול ספקים השונים שלא-פעם מגלגלים את האחריות מאחד לשני.

לכן, מעבר לנוחות הגדולה של חשבונית אחת ולחסכון בזמן, יש חשיבות רבה לכך שכל מרכיבי התקשורת יותאמו זה לזה באופן אופטימלי, ע"י ספק אחד שיהיה אחראי על בניית הפתרון ותחזוקתו מ-א' ועד ת' וייתן מענה מהיר ואפקטיבי בשעת הצורך.

 

תקשורת 24/7 – ALWAYS ON

חיבוריות לאינטרנט הפכה קריטית לעסקים לא פחות מחשמל, ועסקים היום מצהירים כי "שעת OFFLINE היא שעה אבודה". בין אם מדובר במענה לשירות לקוחות, לקו מכירות, לנקודות מכירה או לתשלום בכרטיסי אשראי – שעות עבודה שירדו לטמיון או אי זמינות, מובילות לפספוס עסקאות ופוגעות בשביעות רצון הלקוחות. לכן כיום, עסקים משתמשים ביותר מחיבור אחד לאינטרנט על מנת להמשיך לפעול גם בשעת תקלה, בין אם חיבור קווי נוסף דרך תשתית אלטרנטיבית, למשל – חיבור אחד בקו ADSL, וחיבור אחד בכבלים, או חיבור גיבוי נוסף על גבי רשת סלולרית הנכנס לפעולה באופן אוטומטי ברגע שהתגלתה תקלה בחיבור הראשי.

 

חיבור מאובטח – חובה לכל עסק!
"ההבדל בין חכם לפיקח הוא שהחכם יודע לצאת מצרות שפיקח לא היה נכנס אליהן".

כשבכל יום מתגלות דרכים חדשות לפרוץ לתשתיות המחשוב ומערכות המידע של ארגונים ולגרום נזקים במימדים עצומים – אבטחת רשת התקשורת בעסק הינה מרכיב חשוב מאין כמוהו ליכולת העסק לפעול ולהתקיים. הגנה מקיפה באמצעות נתבים מאובטחים, FIREWALLS ותוכנות הגנה, מפחיתה באופן משמעותי את סיכון החשיפה למתקפות סייבר ומאפשרת לעסקים לקיים את פעילויותיהם בראש שקט.

בואו נדבר על הצרכים שלכם! התקשרו עכשיו: 073-7175000 אנחנו ממתינים לכם או בהודעה: צור קשר