אודות

אודות חברת ווקסיה

חברת VOXIA הינה חברת אינטגרציה המתמחה ביישום רשתות תקשורת לעסקים. החברה מספקת שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, התקנה, הטמעה, תחזוקה ותמיכה של רשתות תקשורת טלפוניה, עם דגש על מרכזיות IP, פתרונות מבוססי תוכנה וטכנולוגיות VoIP. צוות VOXIA עם ניסיון רב שנים בשוק התקשורת, מספק פתרונות תקשורת מלאים על ידי בחינת צרכי הלקוח העסקי והתאמת הטכנולוגיות הקיימות בשוק לצרכיו. אנו מקפידים על תפירת פתרונות גמישים ואפקטיביים המשפרים את יעילות העסק, חוסכים בהוצאות התקשורת וממקסמים את הערך ללקוח תוך הצגת ROI מהיר.

חברת ווקסיה נוסדה כדי לספק מענה לצורך הגובר של עסקים לייעל את מערך רשתות התקשורת, על מנת לצמצם עלויות ולשפר את הפיריון ואת יעילות העבודה. אנו מאמינים כי התקשורת היא לב ליבו של כל עסק (בהנחה שמועסקים בו אנשים…). לפיכך חשיבותו של מערך תקשורת יעיל, הקושר בין מערכות העסק, העובדים, ההנהלה, הלקוחות והשותפים העסקיים, הוא מכריע להשגת יתרון תחרותי בשוק וכפועל יוצא, להישרדותו של העסק ולפריחתו.

החברה שמה לה למטרה להיות השותף העסקי המועדף של לקוחותיה לענייני תקשורת ורשתות. אנו שואפים להגיע ליחסים פתוחים עם לקוחותינו, כדי שנוכל להבין את צרכיהם בדרך הטובה ביותר ולספק את הפתרונות המתאימים ביותר להשגת מטרותיהם העסקיות. החברה מעמידה את לקוחותיה במרכז תוך יישום הפתרונות במומחיות, אמינות ורמת שירות מעולה ללא פשרות לאורך כל שלבי העבודה עם הלקוח. אנו מבטיחים כי הערך שאנו מספקים הינו גבוה ביותר עם תשומת הלב הגדולה של הצוות לפרטים הקטנים ביותר.

 

יש לכם שאלה? צריכים ייעוץ? מלאו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו 073-717-5000


    captcha